עידן בלבן הינו סטודיו וותיק ומוכר מזה שנים רבות

הסטודיו עוסק בתחום עיצוב שמלות כלה וערב ומוכר במיוחד בזכות היחס החם, השירות האישי והנסיון הרב .לסטודיו עידן בלבן מגיעות כלות מכל רחבי הארץ.

המעצבת ברכה סעידוב היא הרוח החיה מאחרי סטודיו עיצוב שמלות כלה "עידן בלבן" בראשן לציון. את דרכה כמעצבת שמלות כלה ושמלות ערב החלה ברכה סעידוב בשנת 1982 ובמשך השנים הפכה ברכה את אהבתה לעיצוב שמלות כלה ושמלות ערב, לתחום התמחותה העיקרי ויצרה מאות קולקציות של שמלות כלה ושמלות ערב במשך השנים.

שנים רבות של יצירה ועשייה בתחום עיצוב שמלות כלה עברו תחת ידיה המיומנויות של מעצבת שמלות הכלה ברכה סעידוב וליוו אלפי כלות ומלוותיהן בהופעה מרשימה ובלתי נשכחת באירוע המיוחד של חייהן.

המוטו של מעצבת שמלות הכלה ברכה סעידוב:

"כל כלה תגשים את חלום שמלת הכלה המיוחדת בדיוק כפי שציפתה לו" ובכך אין פשרות.

כל כלה הנכנסת לסטודיו עידן בלבן מתקבלת על ידי ברכה באופן אישי בחמימות ואדיבות.לאחר שיחת הכרות , נקבעים אופי סגנון השמלה המתאים לכלה וכן עיצוב השמלה, כל שמלת כלה מותאמת באופן אישי ע"י ברכה ונתפרת בהמון אהבה.

איכות חומרי הגלם :

לבדים, התחרה, החרוזים והמחוך יש חשיבות עליונה אשר מעניקה לשמלה מראה יחודי זוהר איכותי ויוקרתי, לכן ברכה דואגת לבחור באופן אישי את כל חומרי הגלם החל מהפרט הקטן ביותר.

גם מלוות הכלה זוכות אצל ברכה לעיצוב שמלות ערב ייחודיות ויוקרתיות המתאימות לאירוע המיוחד.

מה יותר מושלם מלקבל את כל הפינוקים המגיעים לכלה ולמלוות ביחד ?

בסטודיו לעיצוב שמלות כלה עידן בלבן ישנו צוות מקצועי ומיומן המעניק טיפול יופי מלא לכלה ולמלוות לאורך כל יום האירוע המשמח, החבילה כוללת פגישת היכרות עם מעצב שיער, מאפרת ותסרוקת נסיון בחינם.

תסרוקת כלה כוללת התאמת קישוטי שיער (כתרים,פרחים, אביזרים ועוד..). איפור כלה לניסיון כולל התאמת הגוונים והצלליות לעיניים.

איך נראה יום כלה בסטודיו

ביום החתונה, נתחיל בניקוי פנים ומסאג' מפנק ועדין לכל הגוף, על מנת שתהיי זוהרת ויפה שלאחריו תוכלי להתפנק במקלחת נעימה, בהמשך תקבלי הדבקת ציפורניים/מניקור , עם עיטורים מדהימים וכמובן לק לציפורניי הרגליים כדי שתראיי מושלם.

עכשיו הגיע זמן להתפנק בארוחה קלה שתעניק לך אנרגיות חדשה, לאחר מנוחה קצרה , מגיע השלב המשלים של עיצוב השיער והאיפור שנעשה על פי בחירתכן מיום הניסיון וכל זאת מידיהן המיומנות של של הצוות המקצועי בסטודיו "עידן בלבן", מלוות הכלה יוכלו להנות משירות זה ,בתוספת תשלום.

 

בכל שנה מציגה ברכה את קולקציות שמלות כלה ושמלות ערב החדשות ומשתתפת בתערוכות חתן כלה.
אתן מוזמנות להתרשם מקטלוג עשיר של שמלות כלה ושמלות ערב ממבחר הקולקציות חדשות וקודמות.

 

 לפרטים נוספים וקביעת פגישת יעוץ חינם ניתן ליצור איתנו קשר גם בטלפון 03-9699801