אף אחת לא אוהבת להתרוצץ בין מספר מקומות בערב החתונה וגם לא לפני על מנת למצוא את התסורת הטובה ביותר, האיפור המקצועי ביותר , הציפורניים ברמה הכי טובה וכמובן שמלת הכלה המותאמת באופן מושלם לכל ס"מ של גופך.

לא הרבה סלונים באיזור המרכז, על אף הכמות הלא קטנה של בתי עסק, מסוגלים לעמוד במתן חבילה כוללת ועדיין לתת רמה גבוהה בכל מרכיב בנפרד וכל זה בעסקת חבילה נוחה ומשתלמת במיוחד.

אנו גאים לספק רמה גבוהה בכל פעם מחדש ,להתחבר ולגעת לכל כלה באופן המיוחד שמדבר אליה , לרגש ולהתרגש ביחד עם הכלות , להוציא לפועל לבצע ולהגשים חלום חשוב וגדול כזה. כן אנחנו לוקחים כל אחת מכן הכלות שלנו , ברצינות ובאהבה כאילו אנחנו מתחתנים בעצמנו.

חפשי שמלת כלה ייחודית בחנות המקוונת של עידן בלבן

מצאי את שמלת הכלה של חלומותיך על ידי חיפוש בין עשרות השמלות שלנו אשר תוכננו בסגנונות פופולריים. בגלריה שמלות כלה , את יכולה לחפש לפי קטגוריות ראשיות. ניתן למצוא שמלות מבדים שונים כגון תחרה, שיפון, משי, טול. ניתן גם לחפש על ידי מחשוף, סגנון מותניים, אורך שובל וכו שמלה צמודה או נפוחה. לעידן בלבן קשת רחבה של רמות יוקרה,  שמלות יוקרתיות, שמלות חתונה סבירות ומבחר גדול של שמלות כלה זולות. תוכלי למצוא גם שמלות כלה לסוגי גוף שונים כולל שמלות כלה לנשים רזות ושמלות אשר מותאמות לנשים מלאות יותר באופן שבנוי להחמיא , לחשוף טפח ולהסתיר טפחיים. ייש לנו שמלה לכל אחת.  באפשרותך לחסוך זמן יקר ולמצוא את  הסגנון האהוב עלייך  במקום אחד וכך להפוך את החיפוש קל ומהנה! את לא צריכה להיות מומחית אופנה או להבין במיוחד בשמלות כלה , תני לנו בעידן, לעשות את העבודה בשבילך!

הביאי לנו ושתפי אותנו בכל רעיון או שמלת כלה שנדהמת ממה

גם את מצאת שמלה במקום אחר או ראית שמלת כלה בסגנון אשר התלהבת ממנו , באתר אינטרנט מחו"ל או נתקלת במשהו שהרשים אותך בפייסבוק למשל, בואי אילנו ותביאי לנו תמונה או שלחי לנו קישור , אנו נבחון את השמלה ונודיע לך תוך זמן קצר , תוך כמה זמן תוכלי לקבל שמלה כזו וכמובן הצעת מחיר שרב הסיכויים תהיי נדהמת ממנה (כמובן לטובה 🙂

 

האם משתלם לקנות שמלת כלה ?

כמובן שאפשר לקנות שמלות כלה אצלנו , חלק לא קטן מהכלות שלנו מתכננות את השמלה בשני שלבים – שמלה יותר צמודה לגוף , לפעמים גם אוף ווייט או צבעים אחרים  השונים מהלבן המסורתי ומעטפת מעל השמלה הבסיסית , רחבה יותר ונפוחה, כך שמתקבלות למעשה שתי שמלות , אחת לחתונה בלבד והבסיסית ממש יכולה לשמש כשמלת ערב יוקרתית לאירועים וכשמלת ערב לכל דבר. בכל מקרה ניתן עם התאמות קלות להפוך את השמלה הצמודה לשמלה מהממת לשימוש רב פעמי וכך להרוויח פעמיים.

בערב החתונה מקובל לשכור את השמלה אך לאחר ערב החתונה תוכלי תמיד לבחור אם תרצי לרכוש את השמלה , תוכלי לעשות זאת במחיר משתלם מאוד ולקבל עוד התאמות והפתעות לשמלה.